Projektowanie opakowań na zamówienie

Poza tym, że produkujemy z tworzyw sztucznych opakowania na zamówienie, to jeszcze możemy zaproponować klientom projektowanie butelek oraz innych pojemników. Spersonalizowane produkty o różnej pojemności nadają się do przechowywania płynów oraz materiałów sypkich, a ich pojemność nominalna wynosi od 50 ml do 3000 ml, a w przypadku kanistrów – nawet 5000 ml. Do tego w zestawie możemy także indywidualnie wykonać zakrętki o przekrojach dostosowanych do konkretnych artykułów lub potrzeb konsumentów.

Jako bezpośredni producent opakowań mamy wpływ na ich wzornictwo i w tym zakresie dopasowujemy się do potrzeb oraz oczekiwań zamawiających. Styl butelki, pojemnika, puszki, słoiki itd. w dużej mierze zależy od tego, kto jest potencjalnym klientem. Warto więc postawić na wzory, które będą łączyć elementy związane z charakterystyką danego produktu oraz przykuwać wzrok konsumenta. Zachęcamy do składania zamówień na artykuły z tworzy sztucznych – na podstawie dostarczonych projektów lub tych, które możemy dla Państwa stworzyć!

Opakowania na zamówienie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że atrakcyjny design ma również wpływ na sprzedaż danego produktu. Dlatego projektowanie opakowań przewiduje między innymi dokładnie wsłuchanie się w oczekiwania klientów i proponujemy także nasze pomysły, bazując na trendach, jakie pojawiają się na rynku. Butelki czy inne pojemniki mogą wyróżniać się nie tylko kształtem, ale i kolorem czy etykietą tak, aby wpływać na wyobraźnię konsumenta. Możliwości graficzne są bardzo szerokie i chętnie służymy doradztwem w tym zakresie. Niecodzienny wygląd butelki, puszki czy innego pojemnika, żywa kolorystka – to przykładowe wyróżniki, jakie z pewnością przykują wzrok odbiorców.

Poza uniwersalnymi modelami naszych produktów możemy również zaoferować zaprojektowanie zupełnie nowych, według indywidualnej koncepcji klienta. Często artykuły wykonane w stylu nowoczesnym potrafią zaskoczyć odbiorcę nietypowym, innowacyjnym rozwiązaniem, a zarazem odnosić się do jego potrzeb. Warto również sięgać do odniesień kulturowych, które często stają się elementem marketingu.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi produkcji i projektowania opakowań na zamówienie!

title

model:
AB1

materiał:
HDPE